Про компанію

Торгова марка SCANMIX відома на Україні з 1999 р. Співвласником торгової марки є фірма "OY SCANMIX АВ" (Фінляндія), що входить в трійку найбільших виробників будівельних матеріалів в Скандинавії.

Більш ніж 25-річний досвід виробництва сухих будівельних розчинів наших партнерів, власні розробки, прогресивна технологія і новітнє устаткування створюють міцну основу для професійної і успішної діяльності на ринку будівельних матеріалів. Досвід і високий професіоналізм фахівців, що стояли біля витоків створення фірми, допомогли зайняти нам міцні позиції на українському ринку.

Фірма "SCANMIX-UKRAINE" відчуває стійке зростання продажів завдяки постійним інвестиціям в розвиток виробничої бази і технологічні дослідження. Це не тільки привело до появи широкого і різноманітного асортименту продукції, що відповідає вимогам сучасних будівельних технологій, але й до розробки ряду нових високоякісних будівельних матеріалів, що є кращими в даному секторі ринку.

Екологічно безпечна продукція SCANMIX® має зареєстрований в Україні товарний знак і всі необхідні документи по сертифікації.

SCANMIX — це фінська якість.

Зроблено у Веб-майстерні «Фокс»
Інформація про сайт