Декоративна штукатурка

Декоративна штукатурка для зовнішньої і внутрішньої обробки

Поряд з традиційними оздоблювальними матеріалами, арсенал сучасного дизайнера поповнився таким чудовим інструментом декору як декоративна штукатурка.

Будучи структурною, декоративна штукатурка дозволяє створювати настільки різноманітні рельєфні візерунки і малюнки, що звична обробка поступово йде на задній план.

Багатство фактур, колірних варіантів і технік нанесення дозволяє, за допомогою декоративної штукатурки, створювати імітацію обробки дорогим мармуром, природного кам’яною крихтою, античної фрескою, текстилем, ліпниною.

Декоративна штукатурка дає справжню свободу дизайнерської фантазії. Вона дозволяє фасадам ординарного житла надати унікальність, самобутність, зовнішню красу.

Залежно від складу і основи розчину, розрізняють декоративну штукатурку кам’яну, кольорову, Теразитову і сграффито штукатурку.

Дрібнозерниста, кольорова штукатурка має в своїй основі розчин, що складається з піску і вапна, в Який додані барвники. Така декоративна штукатурка, особливо якщо вона на воді, часто застосовується і для внутрішньої обробки приміщень.

Кам’яна, фактурна декоративна штукатурка виглядає дійсно ефектно, і, в залежності від гірської породи крихти, може імітувати багато дорогі види обробки. З її допомогою, також, створюють масивні візерунки, химерний орнаменти на зовнішніх фасадах, втілюють творчі Сюжети на поверхнях.

Теразитова штукатурка є сумішшю піску, кам’яної крихти, вапна, цементу і слюди. Також є відмінним способом надати неординарність і завершений вигляд зовнішнім і внутрішнім поверхням стін.

Сграффіто декоративна штукатурка є поєднанням декількох кольорових розчинів для створення на фасадах малюнків, цільних пейзажів, абстрактних художніх варіацій.

Самих підвидів декоративної штукатурки пропонується велика різноманітність: венеціанська, римська, травертин і безліч інших. Однак, на який з них б Ви НЕ зупинили свій вибір, нанесення декоративної штукатурки вимагає суворого дотримання технології, а тому є справою виключно досвідчених фахівців.