Фінішна шпаклівка для обробки фасадів і внутрішніх поверхонь

Фінішна шпаклівка є завершальним етапом підготовки стін приміщень. Вона, як правило, наноситься на стартову шпаклівку. Саме початкова, стартова шпаклівка на піщаній основі, має на меті вирівнювання стін.

Вона здатна заповнити навіть глибокі тріщини і вибоїни, тоді як фінішна шпаклівка призначена для того, щоб додати стінам бездоганну гладкість яєчної шкаралупи.

Фінішна шпаклівка забезпечує ні з чим незрівнянну, високоякісну «полірування» стін.

Фінішна шпаклівка здійснює такі завдання:

  1. Вирівнює дрібні дефекти, заповнює подряпиниЗовнішні фасади, стелі і внутрішні поверхні стін і залишаються бездоганно рівними, оскільки фінішна шпаклівка покриває всі недоліки нижніх підстав — дрібні тріщини, пори, неакуратні мазки.
  2. Створює абсолютно рівну поверхню, не бруднити при дотику
    На гладку, без вад поверхню легко і надійно клеяться шпалери, які не підуть потім «буграми» або пухирями. Крім того, навіть без фінального покриття шпакльовані стіни будуть чудово виглядати, і головне, на відміну від штукатурки — не мажеться при торканні!
  3. Є ідеальною основою для нанесення фарбувальних матеріалів
    Фарба лягає на фінішну шпаклівку рівно, без розлучень і бульбашок. Це дозволяє легко наносити поверх шпаклівки навіть складні малюнки і ліпні елементи декору.
  4. Істотно покращує зовнішній вигляд приміщень.

Білосніжні стіни і стелі миттєво перетворюють будинок або квартиру, надаючи їм виключно акуратний вигляд.

Фінішна шпаклівка призначена як для ручного нанесення на поверхню, так і для нанесення машинним способом.

Фінішна шпаклівка не всідається, витримує коливання температур і перепади вологості. Висока швидкість «схоплювання» дозволяє провести процес фінальної шпаклівки стін в мінімальні терміни. За бажанням і ступеня рівності поверхні, може наноситися відразу в кілька шарів.