Про компанію

SCANMIX — це фінська якість.

Торгова марка SCANMIX відома на Україні з 1999 р співвласника торгової марки є фірма “OY SCANMIX АВ” (Фінляндія), що входить до трійки найбільших виробників будівельних матеріалів в Скандинавії.

Більш ніж 35-річний досвід виробництва сухих будівельних розчинів наших партнерів, власні розробки, прогресивна технологія і новітнє обладнання створюють міцну основу для професійної та успішної діяльності на ринку будівельних матеріалів. Досвід і високий професіоналізм фахівців, які стояли біля витоків створення фірми, допомогли зайняти нам міцні позиції на українському ринку.

Фірма “SCANMIX-UKRAINE” відчуває стійке зростання продажів завдяки постійним інвестиціям в розвиток виробничої бази і технологічні дослідження.

Це не тільки привело до появи широкого і різноманітного асортименту продукції, що відповідає вимогам сучасних будівельних технологій, але й до розробки ряду нових високоякісних будівельних матеріалів, що є кращими в даному секторі ринку.

Екологічно безпечна продукція SCANMIX® має зареєстрований в Україні товарний знак і всі необхідні документи по сертифікації.