Самовирівнюючі підлоги

Самовирівнюючі підлоги – практично, швидко, довговічне

Наливні підлоги, що самовирівнюються є, на сьогодні, найбільш затребуваними, практичними і економними видами покриттів, особливо для приміщень великого метражу і прохідності.

Так, наприклад, практично всі гіпермаркети, заводи, виробничі цехи воліють наливні самовирівнюючі підлоги іншим покриттям. Жоден ковролін, ламінат або плитка не зрівняються в практичності, гладкості і однорідності поверхні.

Залежно від виду сполучного матеріалу в складі суміші, самовирівнюючі підлоги можуть бути поліуретановими, або епоксидними. Також, поширені і комбіновані склади.

Сучасні самовирівнюючі підлоги мають ряд незаперечних переваг перед іншими покриттями.

Серед основних плюсів, замовники виділяють наступні:

 1. Легкість нанесення і швидкість затвердіння статі.
  Для того, щоб створити самовирівнюється, достатньо кількох годин, тоді як на укладку плитки, паркету або ламінату йдуть тижні. Економія часу особливо актуальна для виробничих приміщень, де потрібно мінімізувати час простою роботи.
 2. Однорідність, ідеальна гладкість поверхні підлоги.
  Після затвердіння, епоксидний або поліуретановий самовирівнюється утворює бездоганно гладку, але не слизьку поверхню. Це якість важливо для подальшої установки високоточного обладнання або техніки, для яких необхідний міцний, ідеально рівну підлогу.
 3. Практичність і неперевершена зносостійкість підлоги.
  Наливна самовирівнюється підлогу міцно зчіплюється з бетонною основою або стяжкою, не “їздить» і володіє абсолютною герметичністю. Навіть при підвищених щоденних навантаженнях на підлогу, його поверхня практично не піддається стиранню, або деформацій. Таким чином, відсутня витрата коштів на ремонт, або періодичне оновлення підлогового покриття.
 4. Зовнішня естетика і легкість миття підлоги.
  Наливні підлоги, що самовирівнюються завжди виглядають чистими і доглянутими, саме тому їх часто замовляють для банків, офісних приміщень і представництв.