Сухі будівельні суміші

Сухі будівельні суміші – види і застосування

Сухі будівельне суміші, незалежно від виду і способу застосування об’єднує те, що всі вони мають в основі скорозшивач, в яке вводяться певні добавки-модифікатори.

Для приведення в готовність, сухі всього лише необхідно розвести водою, дати настоятися кілька хвилин і перемішати до однорідної масси.Ето робить їх надзвичайно зручними і простими для будівельних, ремонтних і оздоблювальних робіт.

Залежно від свого функціонального призначення, сухі будівельні суміші класифікуються на наступні:

  1. Будівельні суміші для розчинів під кладку цегли, будівельних матеріалів.
  2. Клеящие будівельні суміші для кладки оздоблювальних матеріалів, укладання плитки.
  3. Суміші для вирівнюють і грунтуючих розчинів, стяжки.
  4. Суміші для пристрою самовирівнюються наливних підлог.
  5. Шпаклювальні суміші.
  6. Будівельні суміші для гідроізоляції і термозахисту.
  7. Опоряджувальні суміші: фарби, рідкі шпалери (декоративні суміші).

Якщо говорити про відмінності в в’язкому речовині – основі сухих будівельних сумішей, їх можна поділити на вапняні, цементні, гіпсові, а також суміші, одночасно поєднують в собі дані основи. В якості наповнювача суміші можуть виступати каолін, крейда в порошковому вигляді, інші мінеральні або полімерні композиції.

Сухі будівельні суміші особливо зручні при транспортуванні і зберіганні, вони не вимагають швидкості дій, оскільки не тверднуть в сухому стані.

На сучасному будівельному ринку пропонується колосальне розмаїтість сухих будівельних сумішей, як імпортного, так і вітчизняного виробництва. Вибираючи склад для своїх робіт, зверніть увагу на те, щоб суміш не містила в основі або наповнювачі шкідливих і токсичних речовин. Будучи нанесеними на стіни, при нагріванні, вони можуть регулярно виділятися і завдавати шкоди організму.

Однак, майже всі досить відомі виробники сухих будівельних сумішей надають сертифікати про проходження тестів, поряд з гігієнічним та пожежним висновками.