Сухі будівельні суміші
Сухі будівельні суміші – види і застосування
Сухі будівельне суміші, незалежно від виду і способу застосування об’єднує те, що всі вони мають в основі скорозшивач, в яке вводяться певні добавки-модифікатори.
Для приведення в готовність, сухі всього лише необхідно розвести водою, дати настоятися кілька хвилин і перемішати до однорідної масси.Ето робить їх надзвичайно зручними і простими для будівельних, ремонтних і оздоблювальних робіт.
Залежно від свого функціонального призначення, сухі будівельні суміші класифікуються на наступні:
- Будівельні суміші для розчинів під кладку цегли, будівельних матеріалів.
- Клеящие будівельні суміші для кладки оздоблювальних матеріалів, укладання плитки.
- Суміші для вирівнюють і грунтуючих розчинів, стяжки.
- Суміші для пристрою самовирівнюються наливних підлог.
- Шпаклювальні суміші.
- Будівельні суміші для гідроізоляції і термозахисту.
- Опоряджувальні суміші: фарби, рідкі шпалери (декоративні суміші).
Якщо говорити про відмінності в в’язкому речовині – основі сухих будівельних сумішей, їх можна поділити на вапняні, цементні, гіпсові, а також суміші, одночасно поєднують в собі дані основи. В якості наповнювача суміші можуть виступати каолін, крейда в порошковому вигляді, інші мінеральні або полімерні композиції.
Сухі будівельні суміші особливо зручні при транспортуванні і зберіганні, вони не вимагають швидкості дій, оскільки не тверднуть в сухому стані.
На сучасному будівельному ринку пропонується колосальне розмаїтість сухих будівельних сумішей, як імпортного, так і вітчизняного виробництва. Вибираючи склад для своїх робіт, зверніть увагу на те, щоб суміш не містила в основі або наповнювачі шкідливих і токсичних речовин. Будучи нанесеними на стіни, при нагріванні, вони можуть регулярно виділятися і завдавати шкоди організму.
Однак, майже всі досить відомі виробники сухих будівельних сумішей надають сертифікати про проходження тестів, поряд з гігієнічним та пожежним висновками.